Facebook Album (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Album
hi: एल्बम

en: Media
hi: मीडिया

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: About
hi: के बारे में
