Facebook Album (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: About
nl: Over

en: Thumbnail width
nl: Miniatuurbreedte

en: Thumbnail height
nl: Miniatuurhoogte

en: Show description
nl: Beschrijving tonen

en: Facebook App ID
nl: Facebook app-ID
