Facebook Album (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: About
pl: O stronie

en: Thumbnail width
pl: Szerokość miniaturki

en: Thumbnail height
pl: Wysokość miniaturki

en: Show description
pl: Wyświetl opis
