Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.0-rc3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Default
de: Standard

en: Show
de: Anzeigen

en: Fade
de: Überblenden

en: Hide
de: Ausblenden

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Facebook App ID
de: Facebook-App-ID

en: Theme Color
de: Theme-Farbe
