Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
