Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Default
pt: Por defeito

en: Show
pt: Mostrar

en: Fade
pt: Desaparecer gradualmente

en: Hide
pt: Ocultar
