Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
