Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Show
az: Göstər

en: Hide
az: Gizlət

en: Web services
az: Veb xidmətləri
