Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Show
da: Vis

en: Hide
da: Skjul

en: Web services
da: Web-services
