Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: Show
it: Mostra

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Hide
it: Nascondi

en: Web services
it: Web service
