Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: Show
ja: 表示

en: Fade
ja: フェード

en: Hide
ja: 非表示

en: Site Language
ja: サイトの言語

en: Web services
ja: ウェブサービス
