Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Show
tr: Göster

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Hide
tr: Gizle

en: Site Language
tr: Site dili

en: Web services
tr: Web hizmetleri
