Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Show
be: Паказаць

en: Hide
be: Схаваць

en: Web services
be: Вэб-службы
