Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Show
cs: Ukázat

en: Hide
cs: Skrýt

en: Web services
cs: Webové služby
