Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Show
et: Näita

en: Hide
et: Peida

en: Web services
et: Veebiteenused
