Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Hide
km: លាក់

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
