Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Show
fa: نمایش

en: Fade
fa: محو شدن

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
