Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Show
sl: Prikaži

en: Hide
sl: Skrij

en: Web services
sl: Spletne storitve
