Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Show
bg: Покажи

en: Hide
bg: Скрий

en: Web services
bg: Уеб услуги
