Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Show
bo: སྟོན

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
