Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Show
id: Tampilkan

en: Fade
id: Redup

en: Hide
id: Sembunyikan

en: Web services
id: Layanan-layanan web
