Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Show
lt: Rodyti

en: Hide
lt: Slėpti

en: Web services
lt: Web paslaugos
