Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Show
uk: Показати

en: Fade
uk: Згасання

en: Hide
uk: Приховати

en: Site Language
uk: Мова сайту

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Facebook App ID
uk: ID Facebook-програми

en: Theme Color
uk: Колір теми
