Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Show
fi: Näytä

en: Fade
fi: Himmennä

en: Hide
fi: Piilossa

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
