Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Show
gl: Amosar

en: Hide
gl: Agochar

en: Web services
gl: Servizos web
