Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Show
nl: Weergeven

en: Fade
nl: Vervaag

en: Hide
nl: Verbergen

en: Web services
nl: Webservices

en: Facebook App ID
nl: Facebook app-ID

en: Theme Color
nl: Themakleur
