Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.6) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Show
he: הצג

en: Hide
he: הסתרה

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
