Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Fade
hu: Áttünés

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Site Language
hu: Webhely nyelve

en: Web services
hu: Webszolgáltatások
