Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Show
te: చూపించు

en: Hide
te: దాచు

en: Site Language
te: సైటు భాష
