Facet granular date (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
hi[0]: 1 मिनट
hi[1]: @count मिनट

en: 1 hour | @count hours
hi[0]: @count घंटे

en: 1 day | @count days
hi[0]: एक दिन
hi[1]: @count दिन

en: 1 year | @count years
hi[0]: १ वर्ष
hi[1]: @count वर्ष

en: 1 month | @count months
hi[0]: १ महिना
hi[1]: @count महिना
