Facet granular date (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: 1 minute | @count minutes
id[0]: 1 menit
id[1]: @count menit

en: 1 hour | @count hours
id[0]: 1 jam
id[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
id[0]: 1 hari
id[1]: @count hari

en: 1 year | @count years
id[0]: 1 tahun
id[1]: @count tahun

en: 1 month | @count months
id[0]: 1 bulan
id[1]: @count bulan

en: In the last day
id: Dalam sehari terakhir

en: In the last month
id: Dalam sebulan terakhir

en: In the last year
id: Dalam setahun terakhir
