Facet granular date (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: 1 minute | @count minutes
es[0]: 1 minuto
es[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
es[0]: 1 hora
es[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
es[0]: 1 día
es[1]: @count días

en: Facets
es: Facetas

en: 1 year | @count years
es[0]: 1 año
es[1]: @count años

en: 1 month | @count months
es[0]: 1 mes
es[1]: @count meses

en: In the last day
es: En el último día

en: In the last month
es: En el último mes

en: In the last year
es: En el último año
