Facet granular date (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: In the last day
et: Viimane päev

en: In the last month
et: Viimane kuu

en: In the last year
et: Viimane aasta
