Facet granular date (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
ja[0]: 1分
ja[1]: @count 分

en: 1 hour | @count hours
ja[0]: 1時間
ja[1]: @count時間

en: 1 day | @count days
ja[0]: 1日
ja[1]: @count日

en: 1 year | @count years
ja[0]: 1年
ja[1]: @count年

en: 1 month | @count months
ja[0]: 1ヶ月
ja[1]: @countヶ月
