Facet granular date (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
tr[0]: 1 dakika
tr[1]: @count dakika

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
tr[0]: 1 gün
tr[1]: @count gün

en: 1 year | @count years
tr[0]: 1 yıl
tr[1]: @count yıl

en: 1 month | @count months
tr[0]: 1 ay
tr[1]: @count ay
