Facet granular date (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: 1 year | @count years
el[0]: 1 έτος
el[1]: @count έτη

en: 1 month | @count months
el[0]: 1 μήνας
el[1]: @count μήνες
