Facet granular date (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: 1 minute | @count minutes
fr[0]: @count minute
fr[1]: @count minutes

en: 1 hour | @count hours
fr[0]: @count heure
fr[1]: @count heures

en: 1 day | @count days
fr[0]: @count jour
fr[1]: @count jours

en: Facets
fr: Facettes

en: 1 year | @count years
fr[0]: @count année
fr[1]: @count années

en: 1 month | @count months
fr[0]: @count mois
fr[1]: @count mois

en: In the last day
fr: Durant ce dernier jour

en: In the last month
fr: Durant le dernier mois

en: In the last year
fr: Durant la dernière année
