Facet granular date (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: 1 minute | @count minutes
lv[0]: @count minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Facets
lv: Faseti

en: 1 year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši

en: In the last day
lv: Pēdējās dienas laikā

en: In the last month
lv: Pēdējā mēnesī

en: In the last year
lv: Pēdējā gada laikā
