Facet granular date (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: 1 minute | @count minutes
sk[0]: 1 minúta
sk[1]: @count minúty
sk[2]: @count minút

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: In the last day
sk: Za posledný deň

en: In the last month
sk: Za posledný mesiac

en: In the last year
sk: Za posledný rok

en: 1 hour ago | @count hours ago
sk[0]: Pred 1 hod.
sk[1]: Pred @count hod.
sk[2]: Pred @count hod.

en: 1 day ago | @count days ago
sk[0]: Pred 1 deň
sk[1]: Pred @count dní
sk[2]: Pred @count dní
