Facet granular date (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: 1 minute | @count minutes
sv[0]: 1 minut
sv[1]: @count minuter

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: 1 day | @count days
sv[0]: 1 dag
sv[1]: @count dagar

en: 1 year | @count years
sv[0]: 1 år
sv[1]: @count år

en: 1 month | @count months
sv[0]: 1 månad
sv[1]: @count månader

en: In the last day
sv: Under den senaste dagen

en: In the last month
sv: Under den senaste månaden

en: In the last year
sv: Under det senaste året
