Facet granular date (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
eu[0]: minutu 1
eu[1]: @count minutu

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: 1 year | @count years
eu[0]: urte 1
eu[1]: @count urte

en: 1 month | @count months
eu[0]: Hilabete 1
eu[1]: @count hilabetetatik
