Facet granular date (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
it[0]: ! minuto
it[1]: @count minuti

en: 1 hour | @count hours
it[0]: 1 ora
it[1]: @count ore

en: 1 day | @count days
it[0]: 1 giorno
it[1]: @count giorni

en: 1 year | @count years
it[0]: 1 anno
it[1]: @count anni

en: 1 month | @count months
it[0]: 1 mese
it[1]: @count mesi
