Facet granular date (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: 1 year | @count years
ka[0]: 1 წელი
ka[1]: @count წელი

en: 1 month | @count months
ka[0]: 1 თვე
ka[1]: @count months
