Facet granular date (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
sr[0]: 1 минут
sr[1]: @count минута

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: 1 year | @count years
sr[0]: @count година
sr[1]: @count године
sr[2]: @count[2] година

en: 1 month | @count months
sr[0]: 1 месец
sr[1]: @count месеци
