Facet Range list Item (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Search
be: Пошук

en: About
be: Аб

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
be: Дазволеныя значэнні спісу: кожны ключ мусіць быць цэлай або десятковай лічбай.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
be: Поле можа ўтрымліваць дазволеныя значэнні. Увядзіце адно значэнне на радок у фармаце ключ|цэтлік.

en: Allowed values list: invalid input.
be: Дазволеныя значэнні спісу: няправільны ўвод.
