Facet Range list Item (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: About
id: Tentang

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
id: Daftar nilai diperbolehkan: setiap kunci harus berupa bilangan bulat yang benar atau desimal.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
id: Nilai yang mungkin ada di bidang ini dapat berisi. Masukkan satu nilai per baris, dalam format key|label.

en: Allowed values list: invalid input.
id: Daftar nilai yang diizinkan: masukan tidak sah.
