Facet Range list Item (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: About
cs: Popis

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
cs: Seznam povolených hodnot: každý klíč musí být platné celé číslo nebo desetinné číslo.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
cs: Možné hodnoty, které pole může obsahovat. Vložte jednu hodnotu na řádek ve formátu klíč|popisek.

en: Allowed values list: invalid input.
cs: Povolený seznam hodnot: neplatný vstup.
