Facet Range list Item (1.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: About
fi: Tietoja

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
fi: Sallitut arvot: kaikkien arvojen on oltava numeerisia tai desimaaleja.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fi: Lista kentälle sallittavista arvoista. Syötä yksi arvo riviä kohden muodossa avain|etiketti (engl. key|label).

en: Allowed values list: invalid input.
fi: Lista sallituista arvoista: kielletty syöte.
