Facet Range list Item (1.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Search
ja: 検索

en: About
ja: アバウト

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
ja: リストに利用可能な値：それぞれのキーは正しい整数か小数でなければなりません。

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ja: このフィールドに保存可能な値。一つの値を一行ごとに、キー|ラベルのフォーマットで入力してください。

en: Allowed values list: invalid input.
ja: リストに利用可能な値：無効な入力です。
