Facet Range list Item (1.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: About
km: អំពី

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
km: បញ្ជី​តម្លៃ​ដែល​​​អនុញ្ញាត ៖​ គ្រាប់​ចុច​នីមួយ​ៗ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់ ឬ​ទស​​ភាគ​ដែល​ត្រឹម​ត្រូវ ។

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
km: តម្លៃ​អាច​ដែល​វាល​នេះ​អាច​មាន ។ បញ្ចូល​តម្លៃ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ក្នុង​ទ្រង់ទ្រាយ ពាក្យ​គន្លឹះ|ស្លាក ។

en: Allowed values list: invalid input.
km: បញ្ជី​តម្លៃ​ដែល​បាន​អនុញ្ញាត ៖ ព័ត៌មាន​បញ្ចូល​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។
